Konferencja w sprawie  przyszłości Europy w SP1

Dzisiaj miało miejsce niezwykłe wydarzenie w Szkole Podstawowej nr 1 w Chełmnie. Uczniowie klas VIII wraz z p. Lucyną Kufel debatowali o przyszłości Europy – o jej kierunkach rozwoju i udziale młodych obywateli UE w tym rozwoju. Zaszczycił nas swoją obecnością również przedstawiciel Europe Direct p. Bartosz Szczepaniak, który był współorganizatorem spotkania i głównym sponsorem. Rozmowy, dyskusje przebiegały w miłej atmosferze. Uczniowie dzielili się własnymi pomysłami, opiniami nt. przyszłości UE. Niewątpliwie młodzi obywatele - w tym nasi uczniowie odgrywają dziś  kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości Europy.

Bardzo dziękujemy p. Bartoszowi za cenne wskazówki i edukację europejską w naszej szkole oraz za owoce, napoje i pizzę. Przy okazji spotkania p. Bartosz Szczepaniak  przekazał cenne nagrody dla uczniów, którzy brali udział w konkursach z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW.

Ulotka - kliknij tutaj

Aby zalogować się do dziennika elektronicznego należy kliknąć poniżej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021 / 2022 odbędzie się 1 września:
klasy pierwsze - godz. 11:00
klasy 2 i 3 - godz. 9:00
klasy 4 - 8 - godz. 10:00
na boisku szkolnym, a w razie deszczu w salach lekcyjnych z wychowawcą.

Poniżej znajdują się plany lekcji poszczególnych klas:

Plan klasy I a             Plan klasy I b

Plan klasy II a             Plan klasy II b